PTTK – ruszam na szlak!

Strona główna Aktualności PTTK – ruszam na szlak!

W siedzibie Pienińskiego Parku Narodowego w Krościenku nad Dunajcem w dniu 22.11.2023 r. odbyło się podsumowanie naszego projektu „PTTK – ruszam na szlak!” (przedsięwzięcie było dofinansowane ze środków PTTK). Połączone było ono z rozdaniem nagród w konkursie plastycznym zorganizowanym dla oddziałowych kół SKKT. Komisja dokonująca wyboru zwycięskich prac miała bardzo trudne zadanie ponieważ poziom prac uczestników był bardzo wysoki. W konkursie nie było przegranych, każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Młodzież wysłuchała również trzech prelekcji – jednej wygłoszonej przez naszych przewodników o atrakcjach turystycznych na obszarze działalności naszego oddziału, oraz dwóch przedstawionych przez pracowników Pienińskiego Parku Narodowego („Niepylak apollo symbol Pienin”, „Duże ssaki w PPN”). Na koniec spotkania prezes oddziału wraz z opiekunami kół wręczyli uroczyście legitymacje PTTK nowym członkom naszych szkolnych kół.

Wszystkim chcącym zobaczyć prace naszej młodzieży zapraszamy do dyrekcji PPN gdzie będzie można je oglądać do przyszłego wtorku.

Szczególne podziękowania kierujemy do władz Pienińskiego Parku Narodowego oraz do zaangażowanych w organizację konkursu plastycznego członków naszego oddziału (Renata Chryc, Joanna Opyrchał, Urszula Kacwin, Wiktor Ćwiertniewicz).